Catering na Diecie :
Witaj, jak możemy pomóc?

Regulamin

Warunki realizacji usługi cateringowej, dostaw i procedury zamówienia.

Warunki realizacji usługi cateringowej, dostaw i procedury zamówienia.

Usługę cateringową rozpoczynamy w ciągu dwóch dni od ostatecznych ustaleń dotyczących diety i miejsca dostawy.

Posiłki dostarczamy bezpłatnie na terenie miasta Wrocław.

Godzina oraz miejsce dowozu będą potwierdzone e-mailowo poprzez przesłanie formularza zamówienia oraz informacj SMS. W przypadku dostaw w inne miejscowości prosimy o kontakt.

  • Dostawy na terenie Wrocławia odbywają się w godzinach porannych. Godziny dostaw określane są poprzez rejonizację.
  • Klient ma obowiązek zapoznać się z treścią przesłanego na adres mailowy „pakietu informacji na start” oraz treścią wiadomości SMS ( która jest powieleniem informacji mailowej) W przypadku braku informacji zwrotnej, iż godziny dostaw określone przez nas nie są możliwe rozumie się przez to pełną akceptację warunków dostawy. 

Codziennie dostarczamy Państwu gotowy zestaw składający się z ilości posiłków, który odpowiada wybranej diecie. Jeżeli zdecydują się Państwo na całotygodniową usługę cateringową - w piątkowy wieczór dostarczamy zestawy na sobotę i niedzielę.

Opakowania

Dania są podawane w estetycznych opakowaniach zgodnych z wszelkimi atestami, zamykanych na zasadzie zgrzewu - w przypadku dań obiadowych opakowania wykonane są z tworzywa przystosowanego do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych.

Zestaw testowy

Zestaw testowy jest zestawem jednorazowym. W przypadku zamówienia większej ilości taich zestawów realizowane będzie tylko zamówienie, które wpłynęło do nas w pierwszej kolejności.

Zawieszanie dostaw

Jeśli w trakcie usługi cateringowej zażyczą sobie Państwo odwołanie dostawy np. z powodu wyjazdu prosimy najpóźniej dzień przed dostawą do godziny 06:00 zalogować się do panelu klienta i zrobić to samodzielnie(np.w przypadku chęci zawieszenia posiłków na czwartek, w środę najpóźniej do godziny 6:00 w panelu klienta należy wprowadzić  zawieszenie w bieżącym zamówieniu) , jeżeli zgłoszenie zostanie przekazane poprzez wiadomość -email/ telefonicznie taka wiadomość musi dotrzeć do nas najpóźniej 1,5 dnia wcześniej do godziny 18:00( np. jeżeli w przypadku chęci zawieszenia posiłków na czwartek, taka wiadomość email lub informacja telefoniczna musi odbyć się we wtorek do godziny 18:00) w innym wypadku nie będziemy mogli uznać zawieszenia i dostawa odbędzie się planowo

Anulowanie zamówienia

Anulowanie zamówienia jest możliwe przed rozpoczęciem dostaw. Takie zgłoszenie prosimy o przesłanie  na adres: info@cateringnadiecie.pl najpóźniej dwa dni przed ich rozpoczęciem. Brak wpłaty nie jest równoznaczne z anulowaniem zamówienia. 

Formularz zamówieniowy

Zamówienia na wybrane programy dietetyczne przyjmujemy drogą mailową natomiast na wszelkie nurtujące Państwa pytania czekamy pod numerem telefonu:

  • +48 514 917 640 - informacje o cateringu

Dokonanie zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy na usługi cateringowe firmy „Catering na Diecie (na czas określony w formularzu zamówienia) czego dowodem jest wypełniony formularz „ZAMÓW TERAZ” znajdujący się w zakładce "OFERTA".

Dostarczone na Państwa adres e-mailowy potwierdzenie przyjęcia zamówienia stanowi dokument wiążący gwarantujący całkowitą realizację usługi.

Wykluczenia z diety

W przypadku wykluczeń produktowych z diety zastrzegamy sobie prawo do popełniania błędów - posiłki są przygotowywane oraz pakowane przez ludzi, którzy pomimo ogromnych chęci te błędy mogą popełniać, w przypadku alergii pokarmowych podczas składania zamówienia proszę brać to pod uwagę.

Reklamacje i zwroty

Po rozpoczęciu dostaw w ramach wykupionego zamówienia (tj. po aktywacji zamówienia) nie ma możliwości zwrotu pieniędzy wpłaconych na poczet tego zamówienia. Dopuszczamy jedynie możliwość przepisania wartości zamówienia na innego odbiorcę.