Pytania i odpowiedzi

FAQ

Tak, można się skontaktować z naszym dietetykiem Barbarą Dąbek, która chętnie odpowie na Państwa pytania i pomoże wybrać odpowiednią kaloryczność diety. Prosimy o kontakt w godzinach 16:00-18:00 pod numerem telefonu 508 404 530.

Tak 🙂 Poniżej zamieszczamy krótką inormajcę, którą również znajdziecie Państwo na stronie Pani Barbary
Mgr Barbara Dąbek - Dietetyk Kliniczny

Jestem absolwentką kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu jak i Technologii Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym w specjalizacji Żywienia Człowieka i Jakości Produktów Spożywczych. Poza wiedzą teoretyczną z zakresu dietetyki i jakości produktów spożywczych posiadam również bogate doświadczenie w pracy z Pacjentem, które zdobyłam odbywając praktyki m.in. w Szpitalu Klinicznym, Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc, Wojewódzkim Zespole Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej, Poradni Diabetologicznej.

Oprócz tego od ponad 4 lat prowadzę własny gabinet dietetyczny we Wrocławiu, w którym pomagam Pacjentom przede wszystkim z chorobami autoimmunologicznymi (Hashimoto, Reumatoidalne Zapalenie Stawów, Łuszczyca, Toczeń rumieniowaty układowy) jak i osobom zmagającym się z insulinoopornością,cukrzycą typu 1, cukrzycą typu 2, hipoglikemią reaktywną, kobietom z PCOS oraz innymi problemami związanymi z trudnością z zajściem w ciążę, dną moczanową i wieloma innymi przypadkami chorobowymi, w tym również nowotworowymi.

http://www.ukladaniediety.pl

Oczywiście, że tak, zwłaszcza, że nasi kurierzy rozpoczynają dostawy od bardzo wczesnych godzin porannych oraz mamy rejonizację. Po otrzymaniu kodu lub klucza kierowca pozostawi posiłki we wskazanym miejscu bez potrzeby budzenia 🙂

Z uwagi na ilość klientów nie jesteśmy w stanie być w każdym miejscu we Wrocławiu o każdej godzinie. Każdy klient jest przyzwyczajony do ustalonych wcześniej godzin dostaw, każdy nowy adres musimy wpasować w naszą trasę abyśmy mogli każdego klienta obsłużyć należycie.

Tak, ale musimy mieć taką informację do godziny 10:00 dnia poprzedzającego dostawę ponieważ wiąże się to ze zmianami logistycznymi, musimy ustalić godziny dostawy w nowe miejsce oraz kierowcę.

Oczywiście, wystarczy dzień przed dostawą do godziny 06:00 zalogować się do panelu klienta i zrobić to samodzielnie (jeżeli chcemy zawiesić posiłki na czwartek to w środę do godziny 6:00 należy wprowadzić zawieszenie w bieżącym zamówieniu) lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail lub telefonicznej 1,5 dnia wcześniej do godziny 18:00 ( jeżeli chcemy zawiesić czwartek to taka wiadomośc email lub informacja telefoniczna musi odbyć się we wtorek do godziny 18:00).

Jeżeli otrzymamy informacje dwa dni wcześniej to oczywiście jesteśmy w stanie przygotować dodatkowy zestaw, z zaznaczeniem, iż na te dwa dni otrzyma Pani dwa zestawy identyczne.

Tak, oczywiście.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 w dni weekendowu 8:00 - 14:00 Jeżeli otrzymamy wiadomości drogą mailową po godzinie 20:00

Na wiadomości SMS nie odpowiadamy.

Tak 🙂 przy dostawie dla 2 osób pod jeden adres jest 5% rabatu, przy dostawie dla 3 osób pod jeden adres jest 7% rabatu 🙂

Proszę się nie obawiać, wszystkie wyliczenia przygotowane przez dietetyka są przez nas przestrzegane, a waga jest naszym stałym narzędziem pracy 🙂

Tak, pojemniki, w które pakujemy nasze posiłki są to pojemniki z atestami do przetrzymywania żywności z możliwością podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych, wystarczy przed włożeniem pojemnika w folii zrobić dziurki np. nożem.

Nie 🙂 etykiety są termoczułe i pod wpływem wysokiej temperatury robią się czarne.

Automatyczne powtórzenie zamówienia jest samoistnym powtórzeniem dotychczasowego zamówienia na takich samych warunkach. Auto-powtórzenie można wyłączyć ponieważ zanim nastąpi takie powtórzenie zostaje wysłana na adres mailowy wiadomość informująca o tym fakcie, zatem jest czas na reakcję.

Każdego dnia na etykiecie torby znajduje się numer telefonu do koordynatora kierowców, z którym można się skontaktować, istnieje szansa spotkania się z kierowcą w innym miejscu - dogodnym dla obu stron 🙂

Za zamowienie można zapłacić gotówką kierowcy przy pierwszej dostawie lub poprzez płatność on-line.

Bardzo się staramy przestrzegać wszystkich wytycznych, ale zastrzegamy sobie prawo to popełniania błędów, wszystkie czynności związane z przygotowywaniem posiłków wykonują ludzie, którzy niestety nie są nieomylni. Kolejną sprawą są ewentuane wykluczenia - o ile paprykę surową możemy zastąpić czymś innym, to nie mamy możliwości gotowania indywidualnego ( np. wykluczenia papryki / przyprawy, jeżeli jest przyprawą sosu)

W tej chwili mamy rejonizację, godziny dostaw zalezne są od tego w jakich godzinach jesteśmy w danym rejonie. Nasi kierowcy są w trasie od 2:00 - 8:00. Liczba klientów nam się powiększa 🙂 a nasi kierowcy nie są w stanie być wszędzie o każdej porze 🙂 W przypadku godzin bardzo wczesnych klienci udostępniają nam kody do bram i pozostawiamy posiłki pod drzwiami 🙂 i nikogo nie budzimy 🙂

Tak 🙂 zapraszamy do zakładki cennik :).

Tak , oczywiście. Jest możliwość zmiany rodzaju diety oraz kaloryczności.

Jako firma caterigowa podajemy grupy alergenów jakie pojawiają się w danej porawie.

Legenda alergenów:

1. GLUTEN – zboża zawierające gluten

2. SKORUPIAKI i produkty pochodne

3. JAJA i produkty pochodne

4. RYBY i produkty pochodne

5. ORZESZKI ZIEMNE i produkty pochodne

6. SOJA i produkty pochodne

7. MLEKO i produkty pochodne (łącznie z laktozą)

8. ORZECHY

9. SELER i produkty pochodne

10. GORCZYCA i produkty pochodne

11. NASIONA SEZAMU i produkty pochodne

12. DWUTLENEK SIARKI i siarczyny

13. ŁUBIN i produkty pochodne

14. MIĘCZAKI i produkty pochodne

Diety:

Slim
to dieta dedykowana przede wszystkim osobom chcącym zredukować masę ciała. Jest dostępna w trzech wariantach kalorycznych: 1000, 1200, 1500 kcal

Dieta Fit
Fit to dieta zaprojektowana z myślą o osobach aktywnych. Odpowiednio dobrana wartość energetyczna (1700 lub 2000, 2500 i 3000 kcal) oraz zbilansowane i urozmaicone posiłki pozwalają prowadzić aktywny tryb życia i dbać o dobrą formę.

Dieta BN+BG

Dieta BN+BG to program skierowany do osób chcących wykluczyć ze swojego menu nabiał oraz gluten. W potrawach znajdziesz nabiał kozi, który możemy również wykluczyć z naszego menu.

Vege
1000, 1200, 1500, 1700, 2000, 2500 3000 kcal
Vege to dieta dostosowana do potrzeb wegetarian. Z jadłospisu zostało wykluczone mięso i ryby, które to w celu zbilansowania diety zastąpiliśmy roślinami strączkowymi oraz nabiałem.

Vege + Ryby

Vege + Ryby to dieta dostosowana do potrzeb wegetarian. Z jadłospisu zostało wykluczone mięso, natomiast są ryby oraz owoce morza.

Glikemiczna
Dieta glikemiczna to program skierowany do osób chorujących na cukrzycę jak i dla chcących ograniczyć w swojej diecie słodkie potrawy. Dieta opiera się głównie o produkty o niskim indeksie glikemicznym (low IG),

Bez glutenu

Z diety tej wyeliminowaliśmy produkty, w których obecny jest gluten i zastąpiliśmy bezglutenowymi odpowiednikami.

Bez ryb

Ta dieta jest idealna, dla osób, które nie przepadają za rybami, owocami morza lub nie mogą ich zwyczajnie jeść. W menu zastępujemy te produkty produktami mięsnymi lub wegetariańskimi.