Regulamin i polityka prywatności

ODO

Regulamin

Regulamin serwisu internetowego cateringnadiecie.pl

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Użytkownik strony www.cateringnadiecie.pl akceptuje regulamin serwisu www.cateringnadiecie.pl
2. Regulamin określa warunki i zasady korzystania z usług firmy Catering Na Diecie.
3. Strona dostępna jest w domenie cateringnadiecie.pl
4. Operatorem serwisu jest firma: CND sp. z o.o. ul. Św. Wincentego 21, 50-252
Wrocław. KRS 0000007901, REGON 932837890, NIP 9111821176. Wszelkie prawa do
zawartości serwisu cateringnadiecie.pl są zastrzeżone.
5. Firma CND Sp. z o.o. jest dostawcą usługi w zakresie cateringu dietetycznego,
Obejmuje ona kompleksowe przygotowanie oraz wytworzenie i dostarczenie pod wskazany adres zestawu od 3 do 7 zapakowanych posiłków. Każdy posiłek posiada samoprzylepną etykietę z nazwą,kalorycznością oraz alergenami. Całość zapakowana jest w papierowe torby z logo Catering Na Diecie.
6. Klientem może zostać tylko osoba pełnoletnia lub firma, zamawiająca usługę.
7. CND dostarcza drogą elektroniczną fakturę VAT, jeżeli klient zażądał jej wystawienia
przy dokonywaniu zamówienia i podał niezbędne dane do wystawienia faktury w formularzu zamówienia.
8. Warunkiem korzystania z oferowanych usług jest zapoznanie się z treścią niniejszego
regulaminu. Złożenie zamówienia wiąże się z jego akceptacją.
9. Adres dostawy to dokładny adres podany przez klienta podczas składania zamówienia
wskazujący miejscowość, ulicę nr domu/mieszkania oraz kod do bramy, klatki, telefon do kontaktu dla kuriera, alternatywne miejsce pozostawienia dostawy (np. sąsiad).
10. Firma nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony zestaw we wskazanym miejscu przez klienta oraz zgodnie z jego życzeniem.
11. Zgodnie z Art. 38 pkt 4 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta klientowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy, której przedmiotem jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do spożycia
12. Terenem dostawy jest obszar administracyjny Wrocławia, Oleśnicy oraz najbliższych okolic tych miast Catering Na Diecie oferuje możliwość realizacji dostawy poza tym terenem po wcześniejszym uzgodnieniu dodatkowej opłaty.

2. ZAMAWIANIE CATERINGU DIETETYCZNEGO

1. Są 3 możliwości składania zamówień w naszej formie:
– telefonicznie – wypełnianie formularza przez naszego pracownika danymi podanymi nam przez klienta – klient nie ma możliwości zalogowania się do panelu klienta oraz nie ma tym samym wglądu do zamówienia.
– zamówienie złożone przez stronę internetową lub portal dietly, poprzez formularz bez potrzeby logowania się. Klient nie zakłada tym samym konta, oraz nie ma możliwości zarządzania swoim zamówieniem samodzielnie.
– złożenie zamówienia poprzez stronę internetową lub platformę dietly z założeniem konta – możliwe jest wtedy logowanie się do panelu klienta, zarządzanie swoim zamówieniem, wymiana posiłków ( w przypadku diet, które taką opcję mają włączoną), zmiana dni dostaw, zmiana adresów dostaw, zbieranie punktów lojalnościowych itp.
Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia na podany adres mailowy, należy sprawdzić czy wszystkie wpisane dane są poprawne.
Zamówienia należy składać z wyprzedzeniem 2 dniowym ( np. z poniedziałek do godziny 20:00 można złożyć zamówienie z dostawą w środę). Zamówienia na dni weekendowe ( sobota, niedziela) należy składać najpóźniej w czwartek do godziny 12:00. Po tym czasie wprowadzanie jakichkolwiek zmian jest zablokowane.

2. Zamówienia telefoniczne przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-
17:00 pod numerem telefonu +48 514 917 640. Zamówienia online można składać przez
całą dobę za pomocą formularza zamieszczonego na stronie www.cateringnadiecie.pl

3. Zamawiający zobligowany jest podać wszystkie niezbędne informacje potrzebne do
doboru odpowiedniej diety. W przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych klient zobowiązany jest poinformować o nich konsultanta Catering Na Diecie przed złożeniem zamówienia.

4. Wykluczenia
W przypadku wypisania wykluczeń, alergenów podczas składania zamówienia, czyli produktów, które klient prosi o wyeliminowanie ze swoich posiłków, – zastrzega sobie prawo do popełniania błędów – Nasza firma bardzo stara się sprostać wymaganiom o ile jest to oczywiście możliwe.
Nie wyeliminujemy produktów, które są składową gotowanego posiłku (np. cebula w sosie bolognese) ponieważ nie mamy możliwości przygotowywania posiłków indywidualnych, pojedynczych. Bardzo się staramy wykluczyć np. niepożądaną surową cebulę z sałatki z godnie z życzeniem klienta. Zastrzegamy sobie prawo/możliwość popełniania błędów. Należy pamiętać, iż posiłki są przygotowywane oraz pakowane przez ludzi, którzy bardzo się starają, jednak nie są nieomylni.
OSOBY Z SILNYMI ALERGIAMI POKARMOWYMI PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z POWYŻSZYM PUNKTEM.

5. Płatność za zamówienie
Płatności należy dokonać maksymalnie dwa dni przed planowaną dostawą posiłków.
W poniedziałek do godziny 17:00 należy opłacić zamowienie z dostawą w środę.
Zamówienia z późniejszą datą rozpoczęcia dostaw należy opłacić do 5 dni od dnia złożenia zamówienia. Po tym czasie zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

6. Wszystkie ceny zawarte w cenniku są cenami brutto.

7. Dzień testowy można zamówić jednokrotnie na ten sam adres. Dzień testowy to dieta na 1
dzień.

8. Zamówienia weekendowe ( na sobotę oraz niedzielę) dostarczane są w piątek w godzinach 14:00 – 21:00 – na dwa dni.

9. Płatności umożliwiamy poprzez:
– płatność gotówką – następuje przy pierwszej dostawie u kierowcy, opłatę należy przekazać za cały okres zamówienia, kierowca przekazuje potwierdzenie przyjęcia gotówki.
– stronę internetową cateringnadiecie.pl przy wykorzystaniu systemu t-pay.

3. DOSTAWA CATERINGU

1. Godziny dostaw
Dostawy realizujemy w godzinach 17:00 – 7:00 ( staramy się ze wszystkich sił dostawy realizować 17:00 – 24:00, aby każdy klient schował posiłki do lodówki przez położeniem się spać – niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, iż przy zwiększonej ilości zamówień te godziny dostaw nie będą wydłużone) . Nie mamy możliwości gwarantowania dostaw w mniejszym zakresie godzinowym – jest to spowodowane ciągłymi zmianami w trasach naszych kierowców.
W przypadku braku chęci budzenia przez naszego kierowcę przy każdej dostawie można przekazać kierowcy klucz np. do klatki lub podczas składania zamówienia należy wprowadzić kod wejściowy do klatki w odpowiednim oknie.

2. Zastrzegamy tylko, iż posiłki pozostawiane pod drzwiami pozostawiamy na prośbę oraz odpowiedzialność klienta i nie odpowiadamy za ewentualne kradzieże lub zniszczenia pozostawionych paczek.

3. Posiłki dowozimy zaraz po przygotowaniu i schłodzeniu, do godziny 07:00. Dla przykładu, jeżeli Twoja dieta rozpoczyna się w poniedziałek, jedzenie pierwszy raz otrzymasz w niedzielny wieczór.

4. Może się zdarzyć z przyczyn losowych, że dojedziemy w godzinach późniejszych – warunki pogodowe czy zdarzenia losowe na drodze.

5. Klient zobowiązany jest odebrać przesyłkę.

6. Jeśli klient nie odbierze przesyłki osobiście pod wskazanym przez klienta adresem,
zobowiązany jest ułatwić kurierowi jej dostarczenie, poprzez podanie kodów do klatki, przekazanie kluczy czy przygotowanie alternatywy dla umieszczenia posiłków w innym miejscu, w razie jego nieobecności.

7. Zastrzegamy sobie prawo do nie czekania na klienta dłużej niż 15 minut, choć zawsze staramy się wyjść Państwu naprzeciw.

8. W przypadku braku możliwości pozostawienia paczki taki dzień klientowi przepada.

9. Nasze posiłki dowozimy od niedzieli do piątku na terenie: Wrocław, Oleśnica.
Możliwy jest również dowóz w okolice wymienionych miejscowości, jednak za dodatkową opłatą, w celu ustalenia której prosimy o każdorazowy kontakt, ponieważ koszt ten może się różnić wraz z każdym zamówieniem.

10. Kontakt z koordynatorem kierowców: 504 980 030

5. ZMIANA I ZAWIESZENIE ZAMÓWIENIA

1. Zmiana i czasowe zawieszenie zamówienia następuje online lub telefonicznie na dwa dni robocze przed faktyczną realizacją zamówienia, do godziny 12:00. Po okresie zawieszenia nastąpi kontynuacja pozostałej części zamówienia we wskazanym przez zamawiającego, przynajmniej dwa dni wcześniej, terminie. Zawieszenie może trwać maksymalnie dwa miesiące (60 dni).

2. Zmianę adresu dostawy należy zgłosić online poprzez panel klienta do godz. 10:00 na w dniu realizacji zamówienia.

3. W przypadku rezygnacji z zamówienia wybranego pakietu w trakcie jego trwania, klientowi nie przysługuje zwrot poniesionych kosztów zakupionego pakietu. Punkty za anulowane dni automatycznie naliczają się w skarbonce do wykorzystania w późniejszym terminie.

4. Zastrzegamy, że w okresach świątecznych, długich weekendów może nastąpić przerwa w realizacji zamówienia, o czym wcześniej poinformuje klientów.

6. LEGENDA OZNACZEŃ DO ALERGENÓW

1. GLUTEN – zboża zawierające gluten
2. SKORUPIAKI i produkty pochodne
3. JAJA i produkty pochodne
4. RYBY i produkty pochodne
5. ORZESZKI ZIEMNE i produkty pochodne
6. SOJA i produkty pochodne
7. MLEKO i produkty pochodne (łącznie z laktozą)
8. ORZECHY
9. SELER i produkty pochodne
10. GORCZYCA i produkty pochodne
11. NASIONA SEZAMU i produkty pochodne 12. DWUTLENEK SIARKI i siarczyny 13. ŁUBIN i produkty pochodne 14. MIĘCZAKI i produkty pochodne
7. REKLAMACJE
1. Reklamacje mogą być składane w formie pisemnej za pośrednictwem poczty elektronicznej przesyłanej na adres: info@cateringnadiecie.pl, muszą zawierać nr zamówienia oraz opis roszczenia reklamacyjnego.
2. W terminie 14 dni od dnia otrzymania reklamacji zostanie ona rozpatrzona, a klient zostanie poinformowany o zajętym przez Catering Na Diecie stanowisku za pośrednictwem poczty elektronicznej.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
W związku z tym informujemy, ze;

1. Właścicielem strony dostępnej w domenie cateringnadiecie.pl jest firma: CND Sp. z o.o.,
ul. Św. Wincentego 21, 50-252 Wrocław. KRS 0000007901, REGON 932837890, NIP 9111821176. Wszelkie prawa do zawartości serwisu CateringNaDiecie.pl są zastrzeżone.

2. Administratorem danych osobowych Pani/Pana, podanych w trakcie rejestracji jest firma
CND Sp. z o.o.

3. Administrator dokłada szczególnej staranności co do poszanowania prywatności Klientów.

4. Dane osobowe przetwarzane są w związku z realizacją Pani/Pana zamówienia oraz w
celach promocyjnych Administratora. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa podania ich podczas składania zamówienia uniemożliwia jego skuteczne zrealizowanie.

5. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do: – żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych,
– żądania od Administratora sprostowania Pani/Pana danych osobowych,
– żądania od Administratora usunięcia Pani/Pana danych osobowych (prawo do bycia zapomnianym),
– żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, – wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, – przenoszenia Pani/Pana danych osobowych, – wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Z powyższych praw można skorzystać poprzez: kontakt e-mailowy pod adresem:
Info@cateringnadiecie.pl

6. Dane osobowe Pani/Pana przetwarzane są wyłącznie w celach: -założenia konta Klienta,
-realizacji zamówienia, -kontaktu przy wykorzystaniu udostępnionych danych teleadresowych, -rozliczenia należności za świadczone usługi, -marketingowych.
Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania przez użytkownika zgody.
Dane osobowe przekazywać będziemy do firm obsługujących nas w zakresie teleinformatycznym, prawnym, rachunkowo-podatkowym, będącym odpowiedzialnym za działania marketingowe oraz
realizujących dostawę towaru.
Administrator zobowiązuje się do nieprzekazywania danych osobowych Pani/Pana do państw trzecich.

7. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom w celach marketingowych, promocyjnych i handlowych.
Pliki cookies
W Serwisie wykorzystujemy pliki typu cookies – pliki tekstowo-numeryczne, które są zapisywane przez system teleinformatyczny w systemie teleinformatycznym Użytkownika, na którym zostały zapisane.
Pliki cookies zbierają dane dotyczące korzystania z Serwisu przez Panią/Pana, a ich głównym celem jest ułatwienie korzystania z Serwisu.

W Serwisie wykorzystujemy pliki cookies Google Adwords. Google AdWords wykorzystuje technologię plików tekstowych umieszczanych na Pani/Pana urządzeniu, w celu oceny poprawności i skuteczności działalności reklamowej z wykorzystaniem narzędzi Google AdWords usług takich jak: remarketing, kategorie zainteresowań, rodzaje reklam opartych na zainteresowaniach oraz kierowanie demograficzne oraz na lokalizację Użytkownika.
Regulamin i polityka prywatności wchodzą w życie z chwilą umieszczenia go na www.cateringnadiecie.pl